banner banner

Кариери

Кариери

Кандидатствай през jobs.bg

ТЪРГОВЕЦ СИСТЕМИ ЗА СИГУРНОСТ

Изисквания:
- Оперативност, бързина и работна концентрация;
- Отлични комуникационни умения;
- Мотивация за работа и желание за развитие;
- Опит в IT или в друг технологичен сектор;
- Опит в областта на системи за сигурност е сериозно предимство;
- Висше техническо образование е предимство.

Отговорности:
- Представя компанията, продуктите и решенията за всички раздели на системите за сигурност;
- Увеличава перспективните партньори в страната и разработва нови партньори;
- Води търговските преговори и сключва сделки;
- Регулярно посещава партньори за детайлно запознаване с продуктите и новостите;
- Организира, ръководи и завършва всеки проект с търговски партньор.

Компанията предлага:
- Динамична работа в млад екип.
- Отлична работна среда и условия.
- Мотивиращо възнаграждение и бонусна схема
- Обучение и възможност за професионално развитие.

Ако длъжността представлява интерес за Вас и сте мотивирана личност да работите в компания, която е лидер на пазара за системи за сигурност, Моля да изпратите автобиография на български език и актуална снимка. Мотивационно писмо ще улесни избора ни. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Документите ще се разглеждат при спазване изискванията на Закона за защита на личните данни.

е предлагаме:

- Интересна работа с висока степен на отговорност и самостоятелност в една от най-големите и утвърдени фирми;
- Възможност за развитие и лична професионална изява в бързо развиваща се компания и фирмено обучение;
- Възнаграждение, съответстващо на постигнатите бизнес резултати;
- Динамична работа в професионален екип и отлична работна среда.

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, мотивационно писмо и снимка.